Dikilitaş Lastikçi

İstanbul’da hangi semtte olursanız olun gece yolda kaldığınızda arayacağınız firma Dikilitaş lastikçi hizmeti veren firmamız olmalı.

Firmamız yolda kalan müşterilerimiz için gece gündüz demeden 7/24 hizmet veren ve profesyonel ustalardan oluşan İstanbul’un daimi açık lastikçisidir. Firmamızın ustaları alanlarında özel yetiştirilmiş ve işini iyi bilen ustalardan oluşur ve tam teçhizat donatılan ustalarımız yolda kalan müşterilerimizin hizmetine hazırdır. İstanbul’da her nerede kalırsanız kalın endişe etmenize gerek yok. Çünkü gece gündüz hizmet veren firmamızı aradığınızda sizin de şaşıracağı kadar erken zamanda ustalarımız yardımınıza koşar. Daima çözüm odaklı hareket eden firmamız sizin lüzumsuz masraflardan kurtarır ve neye ihtiyacınız varsa çözüm sunar. Bazı durumda lastiklerinizin değişmesi şart olmayabilir. Onarım ve tamir hizmetiyle sizi daha uzun yollar götürecek şekilde olan lastikleriniz için yapılan tamirle sizi ufak maliyetle kurtarmanızı sağlar. Değişim şartsa size geçici çözüm olarak çıkma lastik veya kalıcı çözüm olarak sıfır lastik teklifinde bulunur ve kararınız neyse ona göre hareket edilir.

 

Dikilitaş Lastikçi

Dikilitaş Lastikçi

 

Yol Yardımı Hizmet Fiyatlarımız

Lastiklerinizin değişimi esnasında fiyatı belirleyen unsur lastiklerin değişip değişmeyeceği veya tamirle çözümün sağlanıp sağlanmayacağı konusu belirler. Her iki çözümde de daima piyasanın altında fiyatlar teklif ederiz. Çünkü firmamızın ana prensibi paradan ziyada kaliteli işçilikle müşteri memnuniyeti sonucu kazanılan yeni müşteriler olmaktadır. Verdiğimiz hizmetten ve fiyattan kesinlikle memnun kalacaksınız ve daimi müşterimiz olacaksınız. Eşinize dostunuza firmamızı önermeniz bizim için paradan daha önemlidir. Yıllardır verdiğimiz Dikilitaş lastikçi hizmetiyle binlerce aracı yoldan kurtardık ve getirdiği referanslarla müşteri potansiyelimizi geliştirdik. Firmamızdan uygun fiyata kaliteli hizmet almak için tek yapmanız gereken telefonla bizi aramanız olacaktır. En kısa sürede ustalarımız gelerek sizi zor durumdan kurtaracaktır.

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA