Etiler Lastikçi

Etiler Lastikçi otomobil lastiği servisini 7/24 sunan web sitemizi ziyaret etmeye hoş geldiniz. Lastiğim patladı diyorsanız Profesyonel lastik onarımı, lastik değişimi, yol yardımı işlerini sayfamızda bulabilirsiniz. 7/24 müşteri destek hattımız ve mobil lastik araçlarımızla sınırsız hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm bu hizmetleri en düşük maliyetle sunuyoruz. Kısa bir hatırlatma yararlıdır. En önemli öncelik, yoldaki herhangi bir sorun nedeniyle lastiklerin patlamasını önlemek için hayatınızın güvenliğini sağlamaktır. Birçok kullanıcı yanlış yapar ve hayatlarını tehlikeye atar. Daha büyük bir kazaya neden olmamak için atmanız gereken ilk adım aracı güvenli bir yere çekmek. Kısa bir hatırlatmadan sonra, sunduğumuz hizmetleri kısaca özetleyelim.

Etiler Lastikçi

Etiler Lastikçi

İstanbul’un Her Noktasında Hizmet

En önemli sorun, araç bakımı kadar önemli olan lastik bakımını içerir. Çünkü aracımızı zemine temas ettiren tek merkez lastik ve en önemli kısım lastik. Etiler Lastikçi lastik servisimizin ne olduğunu daha iyi anlamak için dilerseniz maddeler halinde sıralama yapalım.

  • 7/24 şirketimiz ve müşteri hizmetleri departmanımızla görüşmenizi bekleyeceğiz.
  • İstanbul bölgesinin, toplumun ve çevre yolunun tüm bölgelerine müdahale etmeden hizmet vermeye devam edeceğiz.
  • Web sitemizdeki Whatsapp için konum gönder düğmesini tıklayın ve konumunuzu bizimle paylaşın. Bir akıllı telefon kullanmazsanız, lütfen konumunuzu açıklayın, mobil lastik ekibimiz 15 dakika içinde sizinle iletişime geçecektir.
  • Lastikleriniz onarımlarla düzeltilemeyen bir durumdaysa, görüşmemiz sırasında bu durumu duyurursanız, lastiği sıfırlamak için sizinle birlikte çalışacağız.
  • Lastikleriniz yarılmadıysa ve tamir edilebilirse, mobil lastik ekibimiz lastiğinizi onaracak ve bulunduğunuz yere giden yolda devam edecektir.
  • Hız ve memnuniyet şirketimizin en önemli ilkelerinden biridir. Mobil ekibimiz en hızlı tepki yeteneğine sahiptir.

 

Oto Lastik Yardım 7/24 Hizmetinizde

Hızlı ve kesin çözüm istiyorsanız Etiler Lastikçi firması olarak telefonlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA