Fatih Atikali 7-24 Lastikçi

 

Fatih Atikali 24 Saat Açık Lastikçi, Fatih Atikali 7/24 Açık Lastikçi, Fatih Atikali Açık Lastikçi, Fatih Atikali Acil Lastik Tamircisi, Fatih Atikali Acil Lastik Yol Yardım, Fatih Atikali En Yakın Lastikçi, Fatih Atikali Gece Açık Lastikçi, Fatih Atikali Gezici Lastikçi, Fatih Atikali Konumuma En Yakın Lastikçi, Fatih Atikali Lastiğim Patladı, Fatih Atikali Lastik, Fatih Atikali Lastik Değişimi, Fatih Atikali Lastik Servisi, Fatih Atikali Lastik Tamircisi, Fatih Atikali Lastik Tamiri, Fatih Atikali Lastik Yardım, Fatih Atikali Lastik Yol Yardım, Fatih Atikali Lastikçi, Fatih Atikali Mobil Lastikçi, Fatih Atikali Nöbetçi Lastikçi, Fatih Atikali Oto Lastik, Fatih Atikali Oto Lastik Tamircisi, Fatih Atikali Oto Lastik Yardım, Fatih Atikali Pazar Günü Açık Lastikçi, Fatih Atikali Seyyar Lastikçi, Fatih Atikali Lastik Değiştirme, Fatih Atikali 7/24 Lastikçi, Fatih Atikali 7/24 Lastik, Fatih Atikali Acil Oto Lastik Yardım Servis, Fatih Atikali 7/24 Acil Oto Lastik Tamir, Fatih Atikali Yol Yardım, Fatih Atikali Acil Lastikçi

 

Fatih Atikali 7-24 Lastikci

Fatih Atikali 7-24 Lastikci

 

Fatih Atikali Lastikçi

Yolda giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durumdan dolayı da yolunuza devam edemeyebilirsiniz. Sürücünün yolculuk sırasında karşılaşmak istemediği en önemli olay otomobilin lastiklerinin patlaması veya hasar görmesidir. Bu durumda, araç lastiği onarılmalı veya değiştirilmelidir. Tamir edilmemiş veya değiştirilmiş bir lastik patladığında veya hasar gördüğünde, sürüşe devam etmemek önemlidir. Fatih Atikali Oto Lastik Yardım olarak hasarlı lastiğinizi kısa sürede onaracağız. Taşıt lastiklerinin zaman kaybetmeden geri yüklenmesini sağlıyoruz, böylece yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Şirketimiz size en iyi lastik onarım hizmetini sunmaktadır. Arabanız sürüş sırasında hasar gördüğünde, yardım için 7/24 arayabilirsiniz. Şirketimiz, Fatih Atikali Acil Lastikçi hizmetine ihtiyaç olunduğunda, tüm otomobil lastiklerini onarmak için sizlere bir telefon uzaklıktadır. Lastik tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolu üzerinde giden tüm araçların hasarlı lastiklerini dikkatli bir şekilde onarıyoruz. Kısa sürede lastik onarımını tamamlamak için en gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. En doğru malzemeler lastiklerin sökülmesi ve takılması için kullanılır. Aracınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ölçümler, lastikler sabitlendikten sonra alınır. Hasarlı lastiğinizin ilk günün işlevine sahip olduğundan emin oluruz.

Lastik hasar gördüğünde, değiştirmek yerine lastiği tamir etme maliyeti daha düşüktür. Bu işi anlayan şirketler için lastik tamiri kolay bir iştir. Bu nedenle, müşterilerin lastikleri değiştirmek yerine tamir etmeleri daha ekonomiktir. Bazı durumlarda lastik hasarına ek olarak, müşteriler lastikleri tamir etmeye daha meyillidir. Fatih Atikali Lastikçi olarak, tüm lastikleri en uygun fiyata onarıyoruz. En özenli personeli ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Lastik tamiri kapsam açısından kolay bir iş olsa da, güvenilirlik açısından profesyonel personel gerektirir.

Bu görev, hasarlı lastikleri tespit etmek ve onarmak için uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı kullanan uzmanlar işi tamamlama süresini kısaltacaktır, çünkü bu bilgili çalışanların kolayca tamamlayabileceği bir iştir. Bazı durumlarda lastik onarılamaz. Lastiğin tamir edilemediği durumlar aşağıdaki gibidir:

  • Lastik patladıktan sonra araç uzun süreler boyunca patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte oluşan hasar 5-6 mm ’lik bir derinlikten daha fazla boyuttaysa
  • Lastiğin sırt kısmı dışında bir yerde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA