Fatih Molla Gürani Lastikçi

 

Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti 24 Saat Açık Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti 7/24 Açık Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Açık Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Acil Lastik Tamircisi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Acil Lastik Yol Yardım, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti En Yakın Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Gece Açık Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Gezici Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Konumuma En Yakın Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastiğim Patladı, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Değişimi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Servisi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Tamircisi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Tamiri, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Yardım, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Yol Yardım, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Mobil Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Nöbetçi Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Oto Lastik, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Oto Lastik Tamircisi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Oto Lastik Yardım, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Pazar Günü Açık Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Seyyar Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Lastik Değiştirme, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti 7/24 Lastikçi, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti 7/24 Lastik, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Acil Oto Lastik Yardım Servis, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti 7/24 Acil Oto Lastik Tamir, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Yol Yardım, Fatih Molla Gürani Mahallesi Semti Acil Lastikçi

 

Fatih Molla Gurani Lastikci

Fatih Molla Gurani Lastikci

 

Fatih Molla Gürani Lastikçi

Yolda giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durumdan dolayı da yolunuza devam edemeyebilirsiniz. Sürücünün yolculuk sırasında karşılaşmak istemediği en önemli olay otomobilin lastiklerinin patlaması veya hasar görmesidir. Bu durumda, araç lastiği onarılmalı veya değiştirilmelidir. Tamir edilmemiş veya değiştirilmiş bir lastik patladığında veya hasar gördüğünde, sürüşe devam etmemek önemlidir. Fatih Molla Gürani Oto Lastik Yardım olarak hasarlı lastiğinizi kısa sürede onaracağız. Taşıt lastiklerinin zaman kaybetmeden geri yüklenmesini sağlıyoruz, böylece yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Şirketimiz size en iyi lastik onarım hizmetini sunmaktadır. Arabanız sürüş sırasında hasar gördüğünde, yardım için 7/24 arayabilirsiniz. Şirketimiz, Fatih Molla Gürani Acil Lastikçi hizmetine ihtiyaç olunduğunda, tüm otomobil lastiklerini onarmak için sizlere bir telefon uzaklıktadır. Lastik tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolu üzerinde giden tüm araçların hasarlı lastiklerini dikkatli bir şekilde onarıyoruz. Kısa sürede lastik onarımını tamamlamak için en gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. En doğru malzemeler lastiklerin sökülmesi ve takılması için kullanılır. Aracınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ölçümler, lastikler sabitlendikten sonra alınır. Hasarlı lastiğinizin ilk günün işlevine sahip olduğundan emin oluruz.

Lastik hasar gördüğünde, değiştirmek yerine lastiği tamir etme maliyeti daha düşüktür. Bu işi anlayan şirketler için lastik tamiri kolay bir iştir. Bu nedenle, müşterilerin lastikleri değiştirmek yerine tamir etmeleri daha ekonomiktir. Bazı durumlarda lastik hasarına ek olarak, müşteriler lastikleri tamir etmeye daha meyillidir. Fatih Molla Gürani Lastikçi olarak, tüm lastikleri en uygun fiyata onarıyoruz. En özenli personeli ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Lastik tamiri kapsam açısından kolay bir iş olsa da, güvenilirlik açısından profesyonel personel gerektirir.

Bu görev, hasarlı lastikleri tespit etmek ve onarmak için uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı kullanan uzmanlar işi tamamlama süresini kısaltacaktır, çünkü bu bilgili çalışanların kolayca tamamlayabileceği bir iştir. Bazı durumlarda lastik onarılamaz. Lastiğin tamir edilemediği durumlar aşağıdaki gibidir:

  • Lastik patladıktan sonra araç uzun süreler boyunca patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte oluşan hasar 5-6 mm ’lik bir derinlikten daha fazla boyuttaysa
  • Lastiğin sırt kısmı dışında bir yerde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA