Gaziosmanpaşa Lastikçi

İstanbul Gaziosmanpaşa lastikçi firmamız uzun yıllar boyunca profesyonel ekip anlayışıyla yolda kalan müşterilerimiz için 7/24 lastik değişim ve tamir hizmeti vermektedir.

Seyyar lastik değişimi oldukça önemli bir hizmettir. Araçlarınızın lastiklerinin ne zaman patlayacağı belli olmaz. Olmadık yerde ve zamanda lastikleriniz patlayabilir ve yanınızda yedek lastik teker yoksa veya teker değişiminden anlamıyorsanız yolda kalırsınız ve aracınızı hareket ettiremezsiniz.

 

Gaziosmanpaşa Lastikçi

Gaziosmanpaşa Lastikçi

 

Seyyar Lastikçi Hizmetimiz

Yolda kaldığınız durumlarda acilen seyyar lastikçilere ihtiyaç duyarsınız yola devam edebilmek için lastiklerinizin değişimi gerekir. Bu durumda acilen yanınızda olacak firmamız yanında getirdiği lastiklerle ve alet – ekipmanlarla lastiğinizin tamiri yapılabilecek gibiyse acil çözüm olarak tamir ve onarım işinizi görür ve sizin yolunuza devam edebilmenizi sağlar. Lastiklerin değişmesi gerekiyorsa kurtarılacak gibi değilse de lastiklerinizi yerinde değiştirerek kaliteli hizmet vermektedir.

Birçok firma sadece bulunduğu yerde hizmet verirken seyyar lastikçi firmamız daima yolda kalanların kalan müşterilerimiz için 7/24 yerinde lastik değişimi hizmeti vermekteyiz. Yanımızda getirdiğimiz sıfır veya çıkma lastiklerden hangisini tercih ederseniz onunla değişim yapıyoruz.

 

Uzman Ekip Kaliteli Firma

Tüm ustalarımız firmamız tarafından yetiştirilmiş ve hangi durumda neyin yapılması gerektiğini oldukça iyi bilerek çözümler üretir. Yıllardan beri İstanbul’da hizmet veren firmamız binlerce yolda kalmış aracın imdadına koşarak acil çözümler sunmuştur. Profesyonel ekiple kaliteli hizmet veren Gaziosmanpaşa lastikçi firmamız aynı zamanda piyasa koşullarına göre oldukça uygun fiyata hizmet vermektedir. Firmamızın en önemli ilkelerinden biri müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektir. Çünkü bir defa bizden hizmet alan müşterimizin daimi lastikçisi oluyoruz. Firmamızdan hizmet almak için bize sitemizdeki iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. En kısa sürede verdiğiniz adrese gelerek sizi bu zorlu durumdan acilen kalıcı çözümlerimizle kurtaracağız.

7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA