Güngören Lastikçi

Lastiklerin hoş olmayan sürprizi, her sürücü için en büyük önceliktir. Ancak, bu tür sorunlarla karşılaştığınızda lütfen endişelenmeyin. Çünkü Güngören Lastikçi 7/24 lastik üreticisi kusursuz hizmetiyle yanınızda. Buna ek olarak, nerede olursanız olun, size aynı hizmet standartlarıyla hizmet verebiliriz. İzninizle çok kısa ama son derece önemli bir hatırlatma ile devam edelim. Maalesef birçok sürücü lastik problemleri ile karşılaştığında önce aracı güvenli bir yere çekmek yerine sorunlu lastik ile ilgilenmeyi tercih ediyor. Bu son derece yanlış bir uygulamadır ve telafisi olmayan üzücü sonuçlar doğurabilecek bir hatadır. Dolayısıyla uzun yıllardır İstanbul’un her semtine hizmet veren Güngören Lastikçi firması olarak saygıdeğer sürücülere mutlaka duba ve reflektörle desteklenmiş güvenlik tedbirlerini almalarını öneriyoruz.

Güngören Lastikçi

Güngören Lastikçi

Lastikler Olmazsa Olmaz

Tabii ki, araç lastikleri mevcut yedek lastiklerle değiştirilebilir. Bununla birlikte, lastik tamiri durumunda, özellikle yolculuk sırasında sürücünün müdahalesi imkansızdır. Ayrıca, olumsuz hava koşulları bu tür bir müdahale için uygun olmayabilir. Bu tür zor ve sıkıntılı durumları kendiniz halletmek yerine mobil servisler için profesyonel ekipman sağlayan Güngören Lastikçi servisini arayın. Tam donanımlı ekibimiz verdiğiniz bilgilere dayanarak sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Tabii ki, bir akıllı telefon kullanıyorsanız, şirketimiz en kısa zamanda sizinle olmamıza izin verecektir.

 

Mobil Hizmet

İster İstanbul ilimizde yaşıyor olun isterse İstanbul’un yakınındaki çevreyollarından geçiyor olun, yol yardımı kapsamında profesyonel hizmetler sunacağız. Bu çerçevede;

  • Uzman ekip desteği sağlıyoruz
  • Lastiğinizin tamir edilmesi muhtemelse, bu servisi aracın yanında yapacağız
  • Lastiklerinizin tamir edilemeyeceğini düşünüyorsanız, şirketimize lastik ebadını söylerseniz, sıfır lastikle müdahale edeceğiz.
  • Tüm lastiklerinizin basıncını kontrol edeceğiz

Web sitemizdeki telefon numarasını arayarak tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kendi bilgi ve deneyimine dayanarak Güngören Lastikçi servisini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. İyi yolculuklar dileriz.

7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA