İstasyon 7-24 Lastikçi

 

İstasyon 24 Saat Açık Lastikçi, İstasyon 7/24 Açık Lastikçi, İstasyon Açık Lastikçi, İstasyon Acil Lastik Tamircisi, İstasyon Acil Lastik Yol Yardım, İstasyon En Yakın Lastikçi, İstasyon Gece Açık Lastikçi, İstasyon Gezici Lastikçi, İstasyon Konumuma En Yakın Lastikçi, İstasyon Lastiğim Patladı, İstasyon Lastik, İstasyon Lastik Değişimi, İstasyon Lastik Servisi, İstasyon Lastik Tamircisi, İstasyon Lastik Tamiri, İstasyon Lastik Yardım, İstasyon Lastik Yol Yardım, İstasyon Lastikçi, İstasyon Mobil Lastikçi, İstasyon Nöbetçi Lastikçi, İstasyon Oto Lastik, İstasyon Oto Lastik Tamircisi, İstasyon Oto Lastik Yardım, İstasyon Pazar Günü Açık Lastikçi, İstasyon Seyyar Lastikçi, İstasyon Lastik Değiştirme, İstasyon 7/24 Lastikçi, İstasyon 7/24 Lastik, İstasyon Acil Oto Lastik Yardım Servis, İstasyon 7/24 Acil Oto Lastik Tamir, İstasyon Yol Yardım, İstasyon Acil Lastikçi

 

istasyon 7-24 Lastikci

istasyon 7-24 Lastikci

 

İstasyon Lastikçi

Yolda giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durumdan dolayı da yolunuza devam edemeyebilirsiniz. Sürücünün yolculuk sırasında karşılaşmak istemediği en önemli olay otomobilin lastiklerinin patlaması veya hasar görmesidir. Bu durumda, araç lastiği onarılmalı veya değiştirilmelidir. Tamir edilmemiş veya değiştirilmiş bir lastik patladığında veya hasar gördüğünde, sürüşe devam etmemek önemlidir. İstasyon Oto Lastik Yardım olarak hasarlı lastiğinizi kısa sürede onaracağız. Taşıt lastiklerinin zaman kaybetmeden geri yüklenmesini sağlıyoruz, böylece yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Şirketimiz size en iyi lastik onarım hizmetini sunmaktadır. Arabanız sürüş sırasında hasar gördüğünde, yardım için 7/24 arayabilirsiniz. Şirketimiz, İstasyon Acil Lastikçi hizmetine ihtiyaç olunduğunda, tüm otomobil lastiklerini onarmak için sizlere bir telefon uzaklıktadır. Lastik tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolu üzerinde giden tüm araçların hasarlı lastiklerini dikkatli bir şekilde onarıyoruz. Kısa sürede lastik onarımını tamamlamak için en gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. En doğru malzemeler lastiklerin sökülmesi ve takılması için kullanılır. Aracınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ölçümler, lastikler sabitlendikten sonra alınır. Hasarlı lastiğinizin ilk günün işlevine sahip olduğundan emin oluruz.

Lastik hasar gördüğünde, değiştirmek yerine lastiği tamir etme maliyeti daha düşüktür. Bu işi anlayan şirketler için lastik tamiri kolay bir iştir. Bu nedenle, müşterilerin lastikleri değiştirmek yerine tamir etmeleri daha ekonomiktir. Bazı durumlarda lastik hasarına ek olarak, müşteriler lastikleri tamir etmeye daha meyillidir. İstasyon Lastikçi olarak, tüm lastikleri en uygun fiyata onarıyoruz. En özenli personeli ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Lastik tamiri kapsam açısından kolay bir iş olsa da, güvenilirlik açısından profesyonel personel gerektirir.

Bu görev, hasarlı lastikleri tespit etmek ve onarmak için uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı kullanan uzmanlar işi tamamlama süresini kısaltacaktır, çünkü bu bilgili çalışanların kolayca tamamlayabileceği bir iştir. Bazı durumlarda lastik onarılamaz. Lastiğin tamir edilemediği durumlar aşağıdaki gibidir:

  • Lastik patladıktan sonra araç uzun süreler boyunca patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte oluşan hasar 5-6 mm ’lik bir derinlikten daha fazla boyuttaysa
  • Lastiğin sırt kısmı dışında bir yerde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA