Telsiz 7-24 Lastikçi

 

Telsiz 24 Saat Açık Lastikçi, Telsiz 7/24 Açık Lastikçi, Telsiz Açık Lastikçi, Telsiz Acil Lastik Tamircisi, Telsiz Acil Lastik Yol Yardım, Telsiz En Yakın Lastikçi, Telsiz Gece Açık Lastikçi, Telsiz Gezici Lastikçi, Telsiz Konumuma En Yakın Lastikçi, Telsiz Lastiğim Patladı, Telsiz Lastik, Telsiz Lastik Değişimi, Telsiz Lastik Servisi, Telsiz Lastik Tamircisi, Telsiz Lastik Tamiri, Telsiz Lastik Yardım, Telsiz Lastik Yol Yardım, Telsiz Lastikçi, Telsiz Mobil Lastikçi, Telsiz Nöbetçi Lastikçi, Telsiz Oto Lastik, Telsiz Oto Lastik Tamircisi, Telsiz Oto Lastik Yardım, Telsiz Pazar Günü Açık Lastikçi, Telsiz Seyyar Lastikçi, Telsiz Lastik Değiştirme, Telsiz 7/24 Lastikçi, Telsiz 7/24 Lastik, Telsiz Acil Oto Lastik Yardım Servis, Telsiz 7/24 Acil Oto Lastik Tamir, Telsiz Yol Yardım, Telsiz Acil Lastikçi

 

Telsiz 7-24 Lastikci

Telsiz 7-24 Lastikci

 

Telsiz Lastikçi

Yolda giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durumdan dolayı da yolunuza devam edemeyebilirsiniz. Sürücünün yolculuk sırasında karşılaşmak istemediği en önemli olay otomobilin lastiklerinin patlaması veya hasar görmesidir. Bu durumda, araç lastiği onarılmalı veya değiştirilmelidir. Tamir edilmemiş veya değiştirilmiş bir lastik patladığında veya hasar gördüğünde, sürüşe devam etmemek önemlidir. Telsiz Oto Lastik Yardım olarak hasarlı lastiğinizi kısa sürede onaracağız. Taşıt lastiklerinin zaman kaybetmeden geri yüklenmesini sağlıyoruz, böylece yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Şirketimiz size en iyi lastik onarım hizmetini sunmaktadır. Arabanız sürüş sırasında hasar gördüğünde, yardım için 7/24 arayabilirsiniz. Şirketimiz, Telsiz Acil Lastikçi hizmetine ihtiyaç olunduğunda, tüm otomobil lastiklerini onarmak için sizlere bir telefon uzaklıktadır. Lastik tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolu üzerinde giden tüm araçların hasarlı lastiklerini dikkatli bir şekilde onarıyoruz. Kısa sürede lastik onarımını tamamlamak için en gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. En doğru malzemeler lastiklerin sökülmesi ve takılması için kullanılır. Aracınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ölçümler, lastikler sabitlendikten sonra alınır. Hasarlı lastiğinizin ilk günün işlevine sahip olduğundan emin oluruz.

Lastik hasar gördüğünde, değiştirmek yerine lastiği tamir etme maliyeti daha düşüktür. Bu işi anlayan şirketler için lastik tamiri kolay bir iştir. Bu nedenle, müşterilerin lastikleri değiştirmek yerine tamir etmeleri daha ekonomiktir. Bazı durumlarda lastik hasarına ek olarak, müşteriler lastikleri tamir etmeye daha meyillidir. Telsiz Lastikçi olarak, tüm lastikleri en uygun fiyata onarıyoruz. En özenli personeli ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Lastik tamiri kapsam açısından kolay bir iş olsa da, güvenilirlik açısından profesyonel personel gerektirir.

Bu görev, hasarlı lastikleri tespit etmek ve onarmak için uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı kullanan uzmanlar işi tamamlama süresini kısaltacaktır, çünkü bu bilgili çalışanların kolayca tamamlayabileceği bir iştir. Bazı durumlarda lastik onarılamaz. Lastiğin tamir edilemediği durumlar aşağıdaki gibidir:

  • Lastik patladıktan sonra araç uzun süreler boyunca patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte oluşan hasar 5-6 mm ’lik bir derinlikten daha fazla boyuttaysa
  • Lastiğin sırt kısmı dışında bir yerde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA