İkitelli 7-24 Lastikçi

 

İkitelli 24 Saat Açık Lastikçi, İkitelli 7/24 Açık Lastikçi, İkitelli Açık Lastikçi, İkitelli Acil Lastik Tamircisi, İkitelli Acil Lastik Yol Yardım, İkitelli En Yakın Lastikçi, İkitelli Gece Açık Lastikçi, İkitelli Gezici Lastikçi, İkitelli Konumuma En Yakın Lastikçi, İkitelli Lastiğim Patladı, İkitelli Lastik, İkitelli Lastik Değişimi, İkitelli Lastik Servisi, İkitelli Lastik Tamircisi, İkitelli Lastik Tamiri, İkitelli Lastik Yardım, İkitelli Lastik Yol Yardım, İkitelli Lastikçi, İkitelli Mobil Lastikçi, İkitelli Nöbetçi Lastikçi, İkitelli Oto Lastik, İkitelli Oto Lastik Tamircisi, İkitelli Oto Lastik Yardım, İkitelli Pazar Günü Açık Lastikçi, İkitelli Seyyar Lastikçi, İkitelli Lastik Değiştirme, İkitelli 7/24 Lastikçi, İkitelli 7/24 Lastik, İkitelli Acil Oto Lastik Yardım Servis, İkitelli 7/24 Acil Oto Lastik Tamir, İkitelli Yol Yardım, İkitelli Acil Lastikçi

 

ikitelli 7-24 Lastikci

ikitelli 7-24 Lastikci

 

İkitelli Lastikçi

Yolda giderken talihsiz bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu talihsiz durumdan dolayı da yolunuza devam edemeyebilirsiniz. Sürücünün yolculuk sırasında karşılaşmak istemediği en önemli olay otomobilin lastiklerinin patlaması veya hasar görmesidir. Bu durumda, araç lastiği onarılmalı veya değiştirilmelidir. Tamir edilmemiş veya değiştirilmiş bir lastik patladığında veya hasar gördüğünde, sürüşe devam etmemek önemlidir. İkitelli Oto Lastik Yardım olarak hasarlı lastiğinizi kısa sürede onaracağız. Taşıt lastiklerinin zaman kaybetmeden geri yüklenmesini sağlıyoruz, böylece yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Şirketimiz size en iyi lastik onarım hizmetini sunmaktadır. Arabanız sürüş sırasında hasar gördüğünde, yardım için 7/24 arayabilirsiniz.

Şirketimiz, İkitelli Acil Lastikçi hizmetine ihtiyaç olunduğunda, tüm otomobil lastiklerini onarmak için sizlere bir telefon uzaklıktadır. Lastik tamiri yapılan araçlar şunlardır:

  • Otobüs
  • Kamyon
  • Tır
  • İş Makineleri
  • Otomobiller

Karayolu üzerinde giden tüm araçların hasarlı lastiklerini dikkatli bir şekilde onarıyoruz. Kısa sürede lastik onarımını tamamlamak için en gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. En doğru malzemeler lastiklerin sökülmesi ve takılması için kullanılır. Aracınızın güvenliğini sağlamak için gerekli tüm ölçümler, lastikler sabitlendikten sonra alınır. Hasarlı lastiğinizin ilk günün işlevine sahip olduğundan emin oluruz.

Lastik hasar gördüğünde, değiştirmek yerine lastiği tamir etme maliyeti daha düşüktür. Bu işi anlayan şirketler için lastik tamiri kolay bir iştir. Bu nedenle, müşterilerin lastikleri değiştirmek yerine tamir etmeleri daha ekonomiktir. Bazı durumlarda lastik hasarına ek olarak, müşteriler lastikleri tamir etmeye daha meyillidir. İkitelli Lastikçi olarak, tüm lastikleri en uygun fiyata onarıyoruz. En özenli personeli ile en iyi hizmeti sunuyoruz. Lastik tamiri kapsam açısından kolay bir iş olsa da, güvenilirlik açısından profesyonel personel gerektirir.

Bu görev, hasarlı lastikleri tespit etmek ve onarmak için uzmanlık gerektirir. Doğru ekipmanı kullanan uzmanlar işi tamamlama süresini kısaltacaktır, çünkü bu bilgili çalışanların kolayca tamamlayabileceği bir iştir. Bazı durumlarda lastik onarılamaz. Lastiğin tamir edilemediği durumlar aşağıdaki gibidir:

  • Lastik patladıktan sonra araç uzun süreler boyunca patlak lastikle kullanıldıysa,
  • Lastikte oluşan hasar 5-6 mm ’lik bir derinlikten daha fazla boyuttaysa
  • Lastiğin sırt kısmı dışında bir yerde hasar meydana gelmişse lastiğin onarımı yapılamamaktadır. Lastiğin onarımının yapılamadığı durumlarda da yeni lastik satın alınması gerekmektedir. Yukarıda sayılan durumlar firma tarafından incelenir ve son karar hasar incelemesinden sonra yapılmaktadır.
7-24 | LASTİKÇİ | HEMEN ARA